Баскетболіст дивом ухилився від камери, яка мало не розбила йому голову під час матчу НБА

Лука Дончіч

/ Getty Images

Мало трагедією не закінчився передсезонний матч НБА між команди «Даллас» та «Філадельфія». Одна з камер трансляції мало не розбила голову гравцю «Далласа» Луці Дончічу.

В одному з ігрових моментів гравець намагався дістати м’яч, який покидав межі поля. Впіймати м’яч та зупинитися йому вдалося лише на рекламних щитах, повідомляє 24 канал.

До слова: Баскетболіст Святослав Михайлюк залишається в «Детройті»: стала відома нова зарплата українця

Після цього Дончіч нахилився, щоб видихнути, і не помітив, як до нього швидко наближалася камера трансляції. Баскетболіст лиш в останній момент зумів ухилитися від удару. І був дуже здивований.

Окрім удару по голові, камера могла завдати травми і його пальцям.

Robo cam almost took out Luka pic.twitter.com/z0eaku3VSY

— Bleacher Report (@BleacherReport)
July 29, 2020

Сам матч закінчився перемогою «Далласа» в овертаймі 118:115. Дончіч відіграв понад 26 хвилин, за які набрав 23 очки, зробив 7 підбирань та 6 передач.

Варте уваги: «Похід» ЛеБрона і виступ українця в «бульбашці»: п’ять причин стежити за рестартом сезону НБА

Відновлення сезону НБА запланований на 31 серпня. «Даллас» у першому матчі зіграє проти «Х’юстона». «Даллас» поки проходить у плей-офф.