Бенфіка — Динамо 3:0. Відео голів та огляд матчу

Бенфіка - Динамо 3:0. Відео голів та огляд матчу

До вашої уваги найкращі моменти поєдинку Ліги чемпіонів.

У вівторок, 23 серпня, в рамках матчу-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів Бенфіка приймала Динамо Київ.

Португальський клуб вирішив усі питання щодо переможця цієї зустрічі, забивши вже в першому таймі. Спочатку відзначився захисник Ніколас Отаменді на 27 хвилині з передачі Давида Нереса.

Наприкінці тайму Бенфіка забила двічі, встановивши фінальний рахунок на табло 3:0. Голи на рахунку Рафи Сілви та Давида Нереса.

Нагадаємо, перший матч завершився перемогою португальців на виїзді 2:0.

Бенфіка — Динамо 3:0 (перший матч 2:0)

Голи: Отаменді, 27, Рафа Сілва, 40, Нерес, 42

Бенфіка: Одіссеас — Жілберто, Отаменді, Морато, Гримальдо — Фернандес (Бернарду, 90), Флорентіну (Вайгль, 70) — Нерес (Гонсалвеш, 70), Рафа Сілва (Араужу, 70), Жуан Маріо

Динамо Київ: Бущан — Кендзьора, Забарний, Сирота, Вівчаренко (Дубінчак, 64) — Шапаренко, Сидорчук, Буяльський (Яцик, 90+3) — Караваєв (Тимчик, 87), Бесєдін (Ванат, 64), Шепелєв (Царенко, 8 ).

Попередження: Муса — Шепелєв