Буданов: Я готовий допомогти Шойгу та Пригожину знищити один одного. Це наблизить нашу перемогу


Буданов: Я готовий допомогти Шойгу та Пригожину знищити один одного. Це наблизить нашу перемогу

Кирило Буданов (Фото: ОП)

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що конфлікт між головою Міноборони РФ Сергієм Шойгу та формальним власником терористичної групи Вагнера Євгенієм Пригожиним грає на руку Україні. Про це він повідомив в інтерв’ю Українській правді.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За його словами, конфлікт Шойгу та Пригожина точно грає у плюс Україні в будь-якому разі.

«Чим більше буде сварок та серйозних конфліктів усередині їхньої системи, тим швидше прийде наша перемога», — сказав Буданов.

Він зазначив, що готовий допомогти Пригожину та Шойгу одночасно, щоб вони знищили один одного.

Також розвідник заявив, що зняття генерала Сергія Суровікіна з посади командувача війни проти України стало результатом інтриг начальника Генштабу РФ Валерія Герасимова, який почав малювати картину, де саме Суровікін винен у всіх невдачах окупантів.

«Вони намалювали картину, що виключно через Суровікіна було втрачено Херсон. Тільки через Суровікіна — страшні втрати РФ. Виключно через нього виникли проблеми наркоманії та алкоголізму в армії», — наголосив глава ГУР.

Буданов вважає, що єдине, що Суровікіну пред’явили правильно, — це ненормальна витрата запасів ракет і доведення їх майже до нуля. Таким чином, Герасимов повернув собі позиції у російському командуванні.

  • 3 лютого Офіс генпрокурора повідомив про підозру Пригожину, а також обіцяє притягнути до відповідальності й пересічних вагнерівців.
  • 8 лютого розвідка Естонії висловила думку, що Кадиров та Пригожин борються за владу в Кремлі, а російські еліти не наважуються це робити.
  • Кадиров відмовився підтримати Пригожина у кампанії проти Міноборони Росії – ISW.

Читайте також: Пригожин не керує загонами ПВК Вагнера, він забезпечує піар та фінансування – ГУР

Джерело

Новости Украины