Буданов заявив про настання «вирішального періоду» війни


Буданов заявив про настання "вирішального періоду" війни

Фото — сайт ГУР

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив про настання «вирішального періоду» російсько-української війни. Про це він сказав на зустрічі представників української розвідки із митрополитом Православної церкви України Епіфанієм, повідомляє пресслужба ГУР.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Офіцери-розвідники обговорили з Епіфанієм поточні події війни, визволення з полону українських воїнів та перспективи повної деокупації України.

«Настає вирішальний період війни. Нам потрібна допомога кожного українця та боже благословення. Впевнений, що Україна здобуде повну перемогу над ворогом і звільнить усі окуповані землі», – заявив Буданов.

Епіфаній наголосив, що зараз кожен має присвятити свої сили та здібності для перемоги над російськими загарбниками.

«Адже від кожного з нас щось залежить і всі ми в єдності здатні досягати успіху в протидії агресору. Ворог лютий і лукавий, тож нехай господь зберігає вас і посилить вашу мудрість для руйнування підступних задумів окупантів», – сказав Епіфаній.

Митрополит відзначив Буданова Орденом святого великомученика Юрія Переможця. 

  • Раніше Буданов заявив, що Україна розраховує деокупувати Херсон у листопаді, а звільнення міста від окупантів вплине на громадську думку в Росії.
  • Начальник ГУР зазначив, що зараз у військове угруповання в Білорусі не виглядає як ударне, але ситуація може швидко змінитися після того, як ЗСУ деоккупують Херсон.
  • Буданов прогнозує, що війна триватиме «не так вже й довго», і до кінця весни 2023-го ЗСУ увійдуть у Крим.

Джерело