Данілов про мирні пропозиції Зеленського: Що довше Росія саботуватиме, то катастрофічніше для неї


Данілов про мирні пропозиції Зеленського: Що довше Росія саботуватиме, то катастрофічніше для неї

Олексій Данілов (Фото: Олексій Данілов/Facebook)

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що ситуація для Росії погіршуватиметься з кожним днем, якщо вона не прийме умов президента Володимира Зеленського для мирних переговорів. Про це він написав у Twitter.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За його словами, Росії «не варто гаяти час».

Він зазначив, що чим довше Кремль саботуватиме умови для миру від Зеленського, «тим катастрофічнішою буде ситуація для РФ і жорсткішою позиція України».

«Мирний план Зеленського буде виконано у повному обсязі і відповідно до графіка», — заявив Данілов.

Позицію секретаря РНБО підтримав глава Офісу президента Андрій Єрмак, який написав, що українська «формула миру» — єдиний можливий сценарій.

«Деякі невдахи надто болісно реагують на єдино можливий сценарій у реальному світі. Мир буде лише українським. Тому ми рухаємося вперед до кордонів 1991 року», — написав голова ОП.

  • Україна не піде на підписання умовних нових мінських угод. Для закінчення війни Росія має вивести війська з української території, заявив у зверненні до саміту G-20 Зеленський.
  • Президент США Джо Байден та голова КНР Сі Цзіньпін 14 листопада обговорили війну Росії проти України, а також погодилися з неприпустимістю застосування ядерної зброї.
  • Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що Росія не змінює цілей війни проти України, а тому наразі немає умов для мирних переговорів.

Читайте також: Український шлях до миру. Як його реально досягти: 10 пропозицій представникам G20

Джерело