Данілов про удари ЗСУ по мосту в Херсоні: Ми знищували їх, знищуємо і будемо знищувати


Данілов про удари ЗСУ по мосту в Херсоні: Ми знищували їх, знищуємо і будемо знищувати

Олексій Данілов (Фото: скриншот з відео)

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Збройні Сили України знищуватимуть інфраструктуру, яку росіяни використовують у воєнних цілях. Про це він повідомив в ефірі 24 канали.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Коментуючи удари ЗСУ по Антонівському мосту в Херсоні Данілов сказав, що Україна робитиме все можливе, щоб окупанти не користувалися інфраструктурою для військових цілей.

«Ми їх знищували, знищуємо і знищуватимемо далі», – заявив він.

Секретар РНБО також наголосив, що Україна поверне всі тимчасово окуповані Росією території, включаючи Крим, Херсон, Донецьк та Луганськ.

«Робимо все можливе і неможливе, щоб якнайшвидше звільнити територію України від російських терористів. Це наше завдання — повернути всі наші території у кордонах 1991 року», — сказав Данілов.

22 серпня Збройні Сили України завдали чергових ударів по Антонівському мосту через Дніпро.

  • Міністр оборони Олексій Резніков прогнозує, що війна Росії проти України «покладе край імперії», і РФ розпадеться на низку суб’єктів.
  • Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс нещодавно порівняв Росію з СРСР, заявивши, що «ця імперія зла впаде».
  • Данілов заявив, що громадяни Росії починають сумніватися у правильності війни з Україною. Про це свідчить закрита соціологія.

Читайте також: У Росії очікується серія терактів з боку ФСБ із масовими жертвами – Данілов

Джерело