Деокупація Херсона велике досягнення, але Кремль має ще вдосталь гарматного м’яса – Воллес


Деокупація Херсона велике досягнення, але Кремль має ще вдосталь гарматного м'яса – Воллес

Бен Воллес (Фото — EPA)

Звільнення Херсона від окупантів – важлива подія, але союзникам України рано говорити про рішучу перемогу, оскільки Росія має ще вдосталь ресурсів для продовження війни. Про це сказав журналістам глава Міноборони Британії Бен Воллес.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Міністр вважає, що важливо не «недооцінювати» Кремль, і підкреслив, що «якщо  Росії знадобиться більше гарматного м’яса, вона його здобуде».

Воллес сказав, що «Україна повернула один важливий населений пункт із багатьох, які Росії вдалося захопити ще у березні», і що це «демонструє чудові можливості України».

Він також додав, що Україна сама має вирішити, за яких обставин вона буде готова вести переговори з Росією. Повернення Херсона, на його думку, для переходу до переговорів вирішального значення не має. «Не варто дякувати злодію за те, що його змушують повернути вкрадене», – сказав міністр.

Раніше сьогодні командувач британської армії адмірал Тоні Радакін також заявив, що президент Володимир Зеленський сам вирішить, коли потрібно розпочинати переговори з Росією, і що Велика Британія продовжить підтримувати Україну.

  • Зеленський офіційно відмовився від переговорів з Путіним після оголошення російським диктатором незаконних анексій.
  • Нещодавно речник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що країна-окупант нібито готова до переговорів з Україною — їй відповів радник голови ВП Михайло Подоляк, який написав, що російський диктатор Володимир Путін хоче відігратися, змусивши Україну визнати спроби анексії окупованих територій.
  • У МЗС Росії заявили, що Москва нібито не висувала попередні умови для переговорів з Україною. Подоляк сказав, що РФ говорить мовою ультиматумів на будь-яких переговорах.

Також читайте: Херсон не стане кінцем війни. США не тиснуть на Україну щодо переговорів із РФ — Салліван

Джерело