Галущенко: Росіяни завдали наймасованішого за час війни удару по енергооб’єктах

Галущенко: Росіяни завдали наймасованішого за час війни удару по енергооб'єктах

Протягом 15 листопада російські війська здійснили атаку на низку об’єктів енергетики в Україні. Міністр енергетики Герман Галущенко заявив про наймасованіший з початку війни удар, який може вплинути і на енергосистему сусідніх країн.

— Це наймасованіший обстріл енергосистеми з початку війни. Ця атака може вплинути не лише на енергосистему України, але й на енергосистеми деяких наших сусідів. Влучання відбуваються по всій українській енергосистемі — як по об‘єктах генерації, так і по системі передачі електроенергії, — написав міністр у своєму фейсбуці.

За його словами, внаслідок атаки на енергетичні об’єкти в Україні запроваджено аварійні відключення світла. Галущенко закликав українців зберігати спокій та поставитися до ситуації з розумінням.

— Після поразок на воєнній та міжнародній аренах ворог здійснює чергову спробу терористичного реваншу і намагається нанести максимальної шкоди нашій енергосистемі напередодні зими, — наголосив він.

Україна зазнала 15 листопада масованого ракетного обстрілу. По всій країні було оголошено повітряну тривогу, а в 18 регіонах зафіксовано вибухи. В результаті постраждали житлові будинки та об’єкти критичної інфраструктури у низці міст.

Джерело