Генсек НАТО про звільнення Лимана: Українці роблять успіхи та здатні відтіснити війська РФ


Генсек НАТО про звільнення Лимана: Українці роблять успіхи та здатні відтіснити війська РФ

Єнс Столтенберг (Фото — ЕРА)

Звільнення українськими силами оборони Лимана Донецької області – території, оголошеної лише кілька днів тому «російською» диктатором РФ Володимиром Путіним – демонструє, що українці досягають прогресу та здатні дати відсіч армії РФ. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в ефірі каналу NBC, передає Reuters.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Ми бачили, що вони змогли взяти нове місто, Лиман, і це свідчить про те, що українці роблять успіхи, здатні відтіснити російські сили завдяки своїй відвазі, своїм навичкам, але, звичайно, також і завдяки сучасній зброї, яку надають США та інші союзники», – сказав Столтенберг.

Генсек НАТО наголосив, що найкращий спосіб протистояти спробам російської анексії – продовжувати підтримувати Україну.

Відповідаючи на запитання про заявку України на вступ до Альянсу за прискореною процедурою, Столтенберг сказав, що «будь-яке рішення про членство має ухвалюватися на основі консенсусу, за якого всі 30 союзників повинні погодитися ухвалити таке рішення».

  • 30 вересня ЗСУ повідомили, що операція щодо оточення російського угруповання на Лиманському напрямку перебуває на «етапі завершення».
  • 1 жовтня Міноборони РФ заявило, що російські війська виведені з Лиману «у зв’язку зі створенням загрози оточення». Це відкриває українській армії шлях до Луганської області.
  • Увечері того ж дня з’явилося відео, на якому українські військові скидають прапори окупантів та терористів із даху адміністрації Лимана.
  • Сьогодні президент Володимир Зеленський оголосив, що Лиман повністю зачищено від окупантів.

Читайте також: «РФ більше захопити не зможе». Путін оголосив анексію, Україна йде до НАТО: що далі

Джерело

Новости Украины