Голова ГУ розвідки: Настає вирішальний період війни

Голова ГУ розвідки: Настає вирішальний період війни

Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

У війні Росії проти України розпочинається вирішальний момент. Про це заявив начальник Головного управління Кирило Буданов на зустрічі з предстоятелем Православної церкви України, митрополитом Київським і всієї України Єпіфанієм.

— Настає вирішальний період війни. Потрібна допомога кожного українця та Боже благословення. Упевнений, що Україна здобуде повну перемогу над ворогом та звільнить усі окуповані землі, – запевнив Буданов.

Під час зустрічі митрополит наголосив на величезному значенні національної єдності та подякував українським захисникам. котрі наближають нашу країну до перемоги.

— У цей непростий час кожен має присвятити свої сили та здібності заради перемоги над російськими загарбниками. Адже від кожного з нас щось залежить і всі ми в єдності здатні досягти успіху в протистоянні агресору. Дякую за самовіддану боротьбу, спрямовану на захист України. Ворог лютий і злий, то нехай Господь збереже вас і примножить вашу мудрість, щоб зруйнувати підступні плани загарбників, — сказав Єпіфаній.

Також митрополит нагородив Буданова орденом святого великомученика Юрія Переможця, а трьох офіцерів ГУР МО – орденами архістратига Михаїла.

Джерело