«Головотяп-рекордсмен» – радник Резнікова про главу ЧФ РФ, який втратив флагман та авіацію


"Головотяп-рекордсмен" – радник Резнікова про главу ЧФ РФ, який втратив флагман та авіацію

Игорь Осипов (скриншот видео)

За час командування адмірала Ігоря Осипова Чорноморським флотом РФ російська армія втратила крейсер «Москва» та найбільшу кількість авіації з часів Другої світової війни. Про це написав радник міністра оборони Олексій Копитько у Telegram.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Радник Резнікова назвав Осипова «головотяпом-рекордсменом» і зазначив, що, ймовірно, він уже екскомандувач ЧФ РФ.

Копитько наголосив, що Осипов втратив перший російський флагман з часів російсько-японської війни 1904-1905 років і одночасно втратив найбільшу кількість російської/радянської авіації з часів Другої світової.

«Для страйку не вистачає лише впороти підводний човен», – написав Копитько.

Сьогодні севастопольські ЗМІ, посилаючись на свої джерела, писали, що після вибухів у Криму Осипова нібито звільнено, а його місце зайняв віце-адмірал Віктор Соколов. Офіційних заяв у РФ із цього приводу не було.

Осипов був призначений командувачем ЧС РФ у травні 2019-го.

  • Крейсер «Москва» був знищений українськими ракетами «Нептун» у ніч з 13 на 14 квітня. Залишки флагмана ЧФ РФ на дні Чорного моря можна розглянути на знімках із супутникового радару.
  • 17 травня українська розвідка повідомила, що Кремль у «сталінських традиціях» почав шукати винних за провал широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, у зв’язку з чим Осипова було заарештовано. Британська розвідка підтвердила усунення Осипова.
  • 9 серпня у Криму пролунали вибухи в районі російської авіабази у Новофедорівці. Наступного дня після вибухів Генштаб ЗСУ повідомив, що РФ втратила дев’ять літаків. Російські ЗМІ публікують суперечливі історії про інцидент у Новофедорівці. Україна офіційно не взяла на себе відповідальність за удар, проте неназваний український топ-чиновник повідомив WP, що це була справа спецназу.

Джерело