ГУР: Вбито старшого оперативного угруповання «Бєлгород»


ГУР: Вбито старшого оперативного угруповання "Бєлгород"

Фото – ГУР

У населеному пункті Нова Таволжанка Шебекінського району Бєлгородської області було вбито старшого оперативного угруповання Бєлгород Андрія Стесєва. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Згідно з оперативною інформацією, в ніч проти 5 червня в населеному пункті Нова Таволжанка було вбито полковника гвардії Андрія Стесєва – старшого оперативного угруповання Бєлгород. 

Раніше він обіймав посаду командира 104 десантно-штурмового полку ВДВ РФ. Цей полк серед інших був причетним до вбивств мирних громадян у Бучі. Полк входить до складу 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії (Псков), яка зазнала одні з найбільших втрат серед десантників РФ.

ДОПОВНЕНО. У Легіоні «Свобода Росії» заявили, що це вони разом із Російським добровольчим корпусом ліквідували полковника Стесєва.

«Він загинув у стрілецькому бою, як офіцер зі зброєю в руках, але треба визнати, що ці руки по лікоть у крові <…> Стесєв вбивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України», – йдеться у повідомленні.


ГУР: Вбито старшого оперативного угруповання "Бєлгород"

4 червня РДК та Легіон «Свобода Росії» запропонували губернатору Бєлгородської області Вячеславу Гладкову зустрітися для переговорів у Новій Таволжанці.

Командир РДК Денис Капустін заявив, що підрозділ взяв у полон двох російських військових, і з нагоди православного свята Трійці був готовий відпустити їх. Гладков так і не приїхав, а Капустін увечері того ж дня сказав, що російських полонених стало вже «набагато більше».

ДОПОВНЕНО наступного дня. ЛСР показали відео із «підтвердженням ліквідації» полковника.

  • Легіон «Свобода Росії» та Російський добровольчий корпус (РДК) – воєнізовані організації, що складаються з громадян РФ і декларують мету повалення режиму російського диктатора Володимира Путіна.
  • Вони почали діяти у Бєлгородській області з 22 травня. Українська розвідка каже, що вони діють у РФ автономно, але знає їхню мету – створення буферної зони безпеки навколо України.

Джерело

Новости Украины