Як розпізнати в небі іранський дрон-камікадзе Shahed-136: в ОК «Південь» назвали характерні ознаки

Как распознать в небе иранский дрон-камикадзе Shahed-136: в ОК "Юг" назвали характерные признаки

Дрони-камікадзе Shahed-136 іранського виробництва, якими росіяни атакують міста півдня України, можна впізнати за характерним звуком і малою висотою польоту. Він схожий на звук мотора мопеда чи бензопили.

Про це на брифінгу розповіла речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк. Вона закликала українців у разі виявлення такого звуку негайно йти в укриття.

"Їхньою характерною ознакою є політ на низькій висоті, саме тому їх складно виявити силам ППО. Але вони досить гучні, їх можна почути навіть вночі. Це схоже на звук мотора мопеда чи бензопили. Якщо люди чують такий звук, їм варто йти в укриття та уникати місць, куди можуть бути спрямовані ці дрони", – сказала Гуменюк.

Вона додала, що Shahed-136, які росіяни перейменували на "Герань-2", в основному атакують об'єкти інфраструктури, а не скупчення людей. При цьому вони не дуже ефективні.

"З 10 вересня на півдні було виявлено понад 30 цих дронів, з яких 22 збили. Тільки 10 дронів влучили, але не всі ці атаки були результативними", – розповіла Наталія Гуменюк.

https://war.obozrevatel.com/ukr/yak-rozpiznati-v-nebi-iranskij-dron-kamikadze-shahed-136-v-ok-pivden-nazvali-harakterni-oznaki.htm

 

 

Новости Украины