Як збуваються прогнози Фукуями про Україну та Росію

Як збуваються прогнози Фукуями про Україну та Росію

Фото: flickr.com/photos/fronteirasweb

Американський філософ, політичний економіст та публіцист японського походження, професор Стенфордського університету Френсіс Фукуяма спрогнозував великий російський колапс.

«Великий російський колапс відбудеться найближчими днями», — написав він у Твіттері. Він не пояснив мотиви своїх висновків, але, як показує історія, багато прогнозів Френсіса Фукуями щодо війни в Україні справдилися на сто відсотків.

У Путіна немає сил…

Нагадаємо, що про раптову і катастрофічну поразку Росії Фукуяма писав ще в середині березня. Він прогнозував, що Росія йде до повної поразки в Україні. Російське планування було некомпетентним, ґрунтувалося на помилковому припущенні, що українці прихильно ставляться до Росії та що українські війська здадуться одразу після вторгнення.

«Очевидно, що російські солдати несли парадну форму для параду перемоги в Києві, а не додаткові боєприпаси та пайки», — писав Фукуяма.

Він же казав, що Путін приєднав до цієї операції основну частину своїх військових, і тепер він не має величезних резервів сил, які він міг би залучити до битви. Російські війська застрягли за межами різних українських міст, де вони стикаються з величезними проблемами із постачанням та постійними українськими атаками.

А тепер сам факт мобілізації в Росії більш ніж промовисто ілюструє передбачення футуролога, що в Росії все менше сил для війни в Україні.

Крах російської армії буде раптовим…

Фукуяма також пророкував, що крах російських військ буде раптовим і катастрофічним, а не відбуватиметься повільно через війну на виснаження. Реальний наступ ЗСУ на Харківському та Донбаському напрямах доказав це.

Як збуваються прогнози Фукуями про Україну та Росію

Як збуваються прогнози Фукуями про Україну та Росію

Росіяни охоче здаються в полон: і життя збережуть, і поїдять нормально. Фото: скрін відео ТГ-канал Pravda Gerashchenko

Моральний дух росіян випарується…

Футуролог прогнозував ще у березні, що російська армія на полі бою досягне точки, коли її не можна буде ні підтримувати, ні вивести, і моральний дух випарується. І як у воду дивився. Російські солдати здаються в полон тисячами, сподіваючись зберегти своє життя.

А щодо постачання російської армії, то, за даними британської розвідки, більше половини українського танкового парку складається із захоплених у росіян машин. «Україна, ймовірно, захопила не менше 440 російських основних бойових танків та близько 650 інших броньованих машин з моменту вторгнення. Більше половини українського танкового парку, який зараз перебуває на озброєнні, потенційно складається із захоплених машин», — повідомляють британські розвідники у своєму огляді.

Немає сенсу у переговорах із Росією…

Фукуяма також говорив, що немає можливого дипломатичного вирішення війни. Немає жодного компромісу, який був би прийнятним як для Росії, так і для України з огляду на втрати, які вони зазнали на даний момент. І, буквально днями, президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО, яке забороняло б будь-які переговори із Володимиром Путіним. Лише повна деокупація України.

Як збуваються прогнози Фукуями про Україну та Росію

Як збуваються прогнози Фукуями про Україну та Росію

Українські воїни не лише знищують ворожу техніку, а й використовують її для свого озброєння. Фото: Генштаб

ООН – пусте місце…

Рада Безпеки Організації Об’єднаних Націй, на думку Фукуями, вкотре довела свою безпомічність. Єдиною корисною річчю було голосування на Генеральній асамблеї, що допомагає визначити поганих чи невірних акторів у світі. Із цим Фукуяма також потрапив у точку. Буквально днями Росія як постійний член Ради Безпеки ООН наклала вето на резолюцію із засудженням так званих псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України та вимогою виведення російських військ.

Фукуяма також писав, що турецькі дрони стануть бестселерами на війні. Ну тут, як то кажуть, без варіантів. «Байратари» та інші безпілотники – наше все.

У черзі на виконання – повалення Путіна

Всі ці прогнози справдилися, і це свідчить про те, що й інші пророцтва Фукуями також можуть стати реальністю. Наприклад, що Путін не переживе поразки своєї армії. Коли всі побачать його некомпетентність та слабкість, йому більше не буде чого запропонувати.

«Поразка Росії уможливить нове народження свободи і врятує нас від занепаду глобальної демократії. Завдяки армії відважних українців дух 1989 року житиме», — спрогнозував Фукуяма.

Джерело

Новости Украины