«Їм не надто допоможе». Генерал Марченко прокоментував перекидання військ Росії на південь


"Їм не надто допоможе". Генерал Марченко прокоментував перекидання військ Росії на південь

Дмитро Марченко (скриншот відео Крим.Реалії)

Перекидання додаткових військ на південь не особливо допоможе армії Росії на тлі контрнаступу ЗСУ, який готується. Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив генерал Дмитро Марченко, який навесні керував обороною Миколаєва, і тепер знову прибув на південь.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Це, мабуть, щоб нам було зручніше їх знищувати в купі. Насправді є інформація, що вони посилюють ті війська, які в них уже там знаходилися. Вони розуміють, що Україна готується до контрнаступальної операції та через це вони посилюють там свої угруповання, перекидають батальйонні тактичні групи. Але це їм особливо не допоможе», – сказав він про перекидання військ РФ на південь.

Марченко зазначив, що зараз говорять приблизно про 25 російських БТГ (одна БТГ – від 600 до 1000 військових) у Херсонській та Запорізькій областях, проте ніхто точно не бачив, скільки їх насправді.

«Хоч би там як, ніхто їх тут не боїться, ніхто не буде від них тікати. Ми готові їх зустрічати та давати бій», – сказав генерал.

Він також зазначив, що оперативне командування «Південь» дуже вдало завдає артилерійських ударів по ворожих об’єктах – за останній тиждень знищено понад 10 складів із боєприпасами, командних пунктів. За його словами, у ЗСУ на півдні ситуація «не така погана, як усі думають».

  • 9 серпня радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що звільнення Херсона принципово, і контрнаступ ЗСУ вже йде.

Читайте також: Херсон буде звільнено швидко, жителям потрібно почекати ще трохи – генерал Марченко

Джерело