ISW: Найближчим часом росіяни не матимуть сил захоплювати нові території

ISW: Найближчим часом росіяни не матимуть сил захоплювати нові території

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

У найближчі місяці росіяни скоріш за все не зможуть виділити достатньо ресурсів та не матимуть сил для захоплення більшої кількості українських територій. Про це йде мова у новому зведенні Інституту вивчення війни (ISW).

На думку аналітиків,  наступальні операції РФ на сході України вичерпали імпульс, набутий наприкінці липня.

— Окупанти не здатні отримати вигоду з попередніх успіхів навколо Бахмута та Авдіївки, що є прикладом фундаментальнішої російської військової проблеми — нездатності перетворити тактичні успіхи на оперативні, — вважають в ISW.

До цього загарбники ніяк не могли скористатися тактичними проривами, щоб маневрувати ними у тилові райони чи вивести з ладу значну частину українських оборонних рубежів. Так, вони вимушені давати українцям час, щоб ті «тактично вийшли з бою та відновили оборонні позиції». Ці недоліки, вважають експерти, «завадять РФ досягти значних територіальних успіхів у найближчі місяці, хіба якщо відбудуться серйозні зміни на полі бою».

Напередодні українські війська відбили декілька ворожих наступів на фронті. В той же час росіяни мають часткових успіх в районі Благодатного. 

Джерело