«Карантин вбиває бізнес»: сумські підприємці проти закриття ТРЦ та ресторанів

Нещодавно, на засіданні Державної комісії з ТЕБ та НС оновили поділ регіонів України на карантинні зони. Заборони, які можуть вступити в дію з 12 жовтня, викликали бурхливу реакцію серед сумських підприємців.

Як відомо, Суми віднесли до “червоної” зони карантину. Це рішення зумовлює необхідність проведення засідання виконавчого комітету Сумської міської ради, на якому будуть розглянуті питання, зокрема, які стосуються функціонування торговельно-розважальних закладів міста, кафе та ресторанів.Засідання виконавчого комітету повинно розпочатись завтра, 11 жовтня об 11:00.

До редакції інтернет-видання The Sumy Post звернулися стурбовані місцеві підприємці. Вони впевнені, що у разі ухвалення виконкомом рішення про заборону роботи торговельних та розважальних закладів міста Суми, декілька тисяч підприємців залишиться без роботи, а їх сім’ї без засобів для існування. Підприємці наголошують, що такого розвитку подій допустити не можна.

“Звертаємось до всіх небайдужих містян з проханням приєднатись до акції протесту проти заборони функціонування торговельний та розважальних закладів міста, яка розпочнеться завтра о 10 годині 30 хвилин на площі Незалежності біля будівлі Сумської міської ради перед початком засідання виконавчого комітету”, — закликають підприємці.

Нагадаємо, у “червоній” зоні під час карантину закриваються всі торгівельно-розважальні центри, кафе і ресторани, а ще припиняється робота громадського транспорту. Крім цього, забороняється посадка та висадка з пасажирських поїздів, за винятком, якщо поїзд їде через цей населений пункт транзитом.

Источник