Мелітопольців просять повідомляти про зрадників України у СБУ

Мелитопольцев просят сообщать о предателях Украины в СБУ

Окупанти не залишають надій провести у Мелітополі "референдум" про приєднання до Росії. Допомагають їм у цьому місцеві посібники, що перейшли на бік ворога. Покарання для них буде невідворотним.

Правоохоронні органи України збирають інформацію про осіб, які виконують функції з підготовки та проведення на тимчасово окупованих територіях так званих "референдумів", з метою подальшого ініціювання арешту їхнього рухомого та нерухомого майна.

Це стосується громадян, які проводять обходи подвір'я, збирають документи, переписують особисті дані, збирають інформацію і таким чином формують так званий електорат.

Крім того, покарання загрожує особам, які входять до так званих виборчих штабів, оперативних штабів, виборчих комісій. Така діяльність є прямо порушенням українського законодавства.

Усю територію України буде звільнено, а зрадники неминуче понесуть кримінальну відповідальність за співпрацю з ворогом проти українського народу. Добровільно ставши посібниками ворога, колаборанти невідворотно постануть перед судом.

Інформацію про співпрацю окремих громадян України з окупантами мелітопольців просять повідомляти за тел: +38 (061) 239-60-40 або на адресу [email protected]