Мелітопольський гауляйтер Є. Балицький розповів про те, чого найбільше боїться

Мелитопольский гауляйтер Е. Балицкий рассказал о том, чего больше всего боится

Колаборанти Мелітополя опинилися між молотом та ковадлом. Вони починають розуміти, що за будь-якого з можливих наслідків на них чекає смерть.

Нищівна поразка окупаційних військ на Сході України змусила Кремль йти на найвідчайдушніші заходи. У Росії оголошено мобілізацію, а гауляйтерів окупованих територій міцно прихопили за причинне місце з вимогою негайно провести псевдо-референдум за приєднання до Росії. Зараз усе, що пов'язане з "руським міром" можна позначити словом "паніка": у Кремлі паніка через неминуче наближення поразки у війні; у самій Росії паніка серед місцевого населення, яке намагається ухилитися від призову — передбачувано ці панічні настрої передалися і гауляйтерам на окупованих територіях. Вони також дедалі гостріше відчувають наближення невідворотного кінця, і тому частіше публічно говорять про загрози власному життю.

В авангарді панічних настроїв серед окупантів псевдо-губернатор Запорізької області Є. Балицький. Останні тижні настільки насичені подіями, що він не має навіть часу піти в запій, тому на колаборанта "по тверезому розуму" навалилися всі його страхи та усвідомлення власного стану. Тому Балицький змушений зображати гарну міну при поганій грі у зв'язку з проведенням "референдуму", проте бува й озвучує свої страхи вголос. А найбільше колаборант боїться за власну шкуру.

Так нещодавно Балицький заявив, що на нього "полював" український безпілотник, який нібито скинув вибухівку біля мелітопольської "адміністрації" окупантів. А тепер гауляйтер зізнався, що йому скрізь ввижаються українські ДРГ.

В ефірах кремлівської пропаганди псевдо-губернатор розповідає чи то про ДРГ, чи то про десант ЗСУ, які нібито "прорвалися" в районі Полог, потім навіщось "направилися у бік Розівки". Що примітно, "диверсанти" були, за словами гауляйтера, "із зетками та у формі Росгвардії".

Таке, м'яко кажучи, дивне "переміщення" вигаданих українських ДРГ зумовлене тим, що Балицький спробував "склеїти" воєдино одразу кілька фейків окупантів. Різні про-російські джерела повідомляли окремо про "прорив" ДРГ під Пологами і про розборки у Розівці, і навіть про український десант у районі Енергодару, який, нібито, "вийшов із туману". Про ці  "фантомні ДРГ" повідомляв серед інших і колаборант В. Рогов, який так само старанно працює над сіянням паніки серед любителів "руського міра": так нещодавно він знявся в ролику, в якому російські солдати розповідали, що повернутися з України вони зможуть тільки у сміттєвих пакетах.

Такі заяви колаборантів свідчать про те, що вони на смерть налякані можливістю зустрічі з реальними українськими диверсантами чи партизанами. Саме страх за власне життя змушує їх раз у раз говорити про такі погрози. Але є дещо, чого вони зараз бояться набагато більше:

– Навіть якщо буде зовсім все складно – ми все одно проведемо референдум, – каже Балицький після казок про "український десант".

І цим опосередковано розкриває свій головний страх: більше, ніж помсти від українського опору, зрадник боїться кари за непослух від своїх кремлівських кураторів. Всі ці ДРГ, десанти і навіть партизани видаються більш далекою загрозою, ніж співробітники російських спецслужб, які ходять за Балицьким по п'ятах. Гауляйтер знає, що за найменший провал чи непослух Кремль відправить його в утиль. І одного прекрасного дня автомобіль з Балицьким злетить у повітря, а якийсь Рогов потім повідомить, що "смертю невинного мученика" від рук "українських терористів" загинув псевдо-губернатор Запорізької області — росія завжди так чинить зі своїми пішаками, які стали їй більше не потрібні.

Колаборанти Мелітополя самі загнали себе у становище, з якого є кілька виходів, але кожен із них веде до смерті.