Мер Мелітополя: Колаборанти зрізають дерева та кущі під будинками – панікують через партизанів


Мер Мелітополя: Колаборанти зрізають дерева та кущі під будинками – панікують через партизанів

Іван Федоров (пресслужба Мелітопольської міської ради/Facebook)

Мер Мелітополя Іван Федоров розповів в ефірі телемарафону про спроби окупантів та колаборантів евакуюватися до Криму, про панічні настрої через діяльність партизанського руху та про мінування військами РФ котелень.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Серед окупантів жахливі настрої. Вже п’ятий день, як вони розпочали операцію з евакуації своїх сімей із території Мелітополя. Колаборантів не пускають до Криму – ми вже маємо кілька прикладів, коли їх розвертають на пунктах пропуску в Криму. Тому, звичайно, настрої панічні», – сказав Федоров.

Він також розповів про «комічні випадки» панічних настроїв – колаборанти повністю зрізають біля своїх під’їздів дерева та кущі, побоюючись, що мелітопольські сили опору та партизани підірвуть та «підсмажать» їх, як уже було з одним із колаборантів.

Також Федоров прогнозує «комунальний колапс» восени на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Він назвав кілька причин цьому: відсутність газу вже протягом місяця, а також мінування великих котелень російськими окупантами, чим вони, за словами мера, займаються вже другий день.

«Вони їх мінують і хочуть влаштувати диверсію, щоб звинуватити ЗСУ та сили опору, які діють у Мелітополі, і на них перекласти відповідальність за те, що немає опалення… Сьогодні вони мінують котельні та теплоцентралі, а далі вони погрожують, що мінуватимуть усі об’єкти, якщо їм доведеться виходити із Мелітополя», – сказав Федоров.

  • 17 серпня Федоров повідомив про вибух поряд із «лігвом ворога» у центрі міста.

Читайте також: «Вони не вдома і не повинні спати спокійно» – український партизан про підпілля у Мелітополі

Джерело