Міністерка оборони Німеччини: Взяття Лимана ЗСУ – величезний успіх, але не переломний момент


Міністерка оборони Німеччини: Взяття Лимана ЗСУ – величезний успіх, але не переломний момент

Крістін Ламбрехт (Фото — ЕРА)

Міністерка оборони Німеччини Крістін Ламбрехт назвала «величезним успіхом» визволення українськими силами оборони Лимана Донецької області, проте вважає, що переломний момент у війні ще не настав. Про це повідомляє Tagesschau.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Глава німецького оборонного відомства оцінила просування ЗСУ в районі Лимана як величезний успіх, але зазначила, що поворотний момент у війні ще не настав, і закликала готуватися до тривалої війни.

«І саме тому так важливо навчати українських солдатів – зокрема і на майбутнє. На жаль, нам доводиться зважати на те, що ця війна триватиме тижні і місяці», – сказала Ламбрехт.

Коментуючи погрози російського диктатора Володимира Путіна застосувати ядерну зброю, Ламбрехт заявила, що «не можна дозволити цьому паралізувати себе».

«Тому наша позиція дуже чітка: ми продовжуватимемо підтримувати Україну і не дозволимо таким погрозам зупинити нас», – заявила Ламбрехт, додавши, що уряд Німеччини та партнери з НАТО «дуже уважно стежать» за тим, як зараз поводить себе Росія.

  • 1 жовтня Міноборони РФ заявило, що російські війська виведені з Лимана «у зв’язку зі створенням загрози оточення». Це відкриває українській армії шлях до Луганської області.
  • Увечері того ж дня з’явилося відео, на якому українські військові скидають прапори окупантів та терористів із даху адміністрації Лимана.
  • Сьогодні президент Володимир Зеленський оголосив, що Лиман повністю зачищено від окупантів.

Читайте також: Міністерка оборони Німеччини раптово відвідала Одесу: обіцяє захистити порт IRIS-T

Джерело

Новости Украины