Міноборони позбавило акредитації журналістів Страны: їздили в Херсон нібито від іншого ЗМІ


Міноборони позбавило акредитації журналістів Страны: їздили в Херсон нібито від іншого ЗМІ

Скриншот з сайту Детектор медіа

Міністерство оборони скасувало акредитацію журналістів підсанкційного проросійського видання Страна, які їздили до звільненого від російських окупантів Херсона нібито від іншого ЗМІ. Про це повідомив глава Мінкульту Олександр Ткаченко.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Він повідомив, що Мінкульт звернувся до Міноборони з проханням скасувати акредитацію представників ресурсу Страна, які використали акредитацію іншого ЗМІ для здійснення своєї діяльності, – і акредитацію було скасовано.

Ткаченко також застеріг усіх, кого вже торкнулися санкції, від подібних дій, заявивши, що «ми все бачимо та контролюємо».

Раніше у коментарі Детектор медіа про позбавлення акредитації кореспондентів Страны повідомив керівник Управління зв’язків із громадськістю ЗСУ полковник Богдан Сеник.

За його словами, акредитацію скасували журналістам Владиславу Бовтруку, Андрію Зубовичу, Світлані Крюковій та Анастасії Товт.

Детектор медіа стверджує, що представники Страны були у Херсоні нібито від видання 360 новини. 14 листопада звільнений Херсон відвідав президент Володимир Зеленський та представники ЗМІ, а наступного дня, 15 листопада, Страна оприлюднила анонімний фоторепортаж із міста із водяними знаками Страны на знімках.

  • Санкції проти Страны та її головного редактора Ігоря Гужви було запроваджено у серпні 2021 року.
  • У лютому 2022 року їх розширили – РНБО наказала блокувати доступ до всіх ресурсів, які забезпечують доступ до порталу страна.ua. Також провайдерів зобов’язали обмежувати доступ із території України до контенту, розміщеного у соцмережах Страны.
  • У жовтні українці закликали Зеленського заблокувати проросійське видання Страна: петиція набрала понад 25 000 підписів.
  • Зеленський передав петицію секретарю РНБО із проханням «розглянути питання» про повне блокування ресурсу.

Джерело

Новости Украины