МЗС Чехії про майбутні загрози з боку Росії: Проблема не лише в Путіні


МЗС Чехії про майбутні загрози з боку Росії: Проблема не лише в Путіні

Ян Ліпавський (фото: EPA)

Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський заявив, що проблема з безпекою в Європі у майбутньому може полягати не лише в російському диктаторі Володимирі Путіні, а і в імперіалізмі народу РФ. Про це повідомляє чеське видання iROZHLAS.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

За словами дипломата, Євросоюз має бути готовим не до відкритого конфлікту з Кремлем, а до «холодної конфронтації з Росією». Також необхідно мати можливість зупинити російський вплив.

«Проблема майбутнього полягає не лише в Путіні, а й у російському імперіалізмі, коли ця країна не знає, де вона закінчується і де починається», – зазначив Ліпавський.

Після цього глава МЗС відмовився відповісти на запитання щодо можливості постачання чеських бойових літаків L-159 в Україну.

«Ми не коментуємо військову допомогу, яка надається Україні, у прямому ефірі. Потрібно продовжувати підтримувати Україну, зокрема її відновлення», – додав міністр.

  • 19 травня 2023 року прем’єрка Естонії Кая Каллас підкреслила, що Захід має усвідомити нову реальність, коли йдеться про широку конфронтацію з Москвою.
  • 29 травня в генеральному штабі Чехії вказали, що не виключають початку війни між Росією та НАТО.

Читайте також: Президент Чехії Павел: Росію треба розгромити, історичний досвід має мотивувати

Джерело

Новости Украины