Насильно виселяти людей, це нормально – Гауляйтер Є. Балицький вирішив показати себе «гуманістом»

Насильно выселять людей, это нормально - Гауляйтер Е. Балицкий решил показать себя "гуманистом"

Вища форма цинізму. Окупанти викидають мешканців Мелітополя на вулицю без гроша і при цьому заявляють, що це "найгуманніше рішення".

Ще у липні псевдо-губернатор Є. Балицький видав "указ", за яким до мешканців окупованої території Запорізької області може бути застосоване примусове видворення за межі регіону. Це рішення призначає не суд, а військова комендатура.

– Якщо людей буде викрито в тому, що вони мали попередити, але не попередили – це просто виселення за межі Запорізької області. У тапочках, як стояв – так і виїхав. І це ми робимо з усіма поплічниками. Хто знає, але мовчить. Хто думає: "А мене не стосується і чого це я буду", – міркував Є. Балицький, сидячи в студії кишенькового ТБ, розташованого в будівлі його сімейного бізнес-центру.

Перше показове видворення за "законом" Балицького пропагандисти раша-смі відзняли ще у серпні. Причому, в чому була суть злочину "обвинуваченого", окупанти так і не розповіли. Тепер, схоже, вирішили-таки пояснити: Балицький в ефірі кремлівського ЗМІ роз'яснив, до кого застосовуються примусове виселення.

— Захід видворення застосовується до тих, хто не є прямим екстремістом. Але якщо людина причетна до замаху на мирне життя громадян, то її очікують уже зовсім інші заходи. Ми цей захід застосовуємо вже протягом кількох місяців. Застосовуємо ми його тільки до людей, які, в даному випадку, не є відвертими, скажімо так, що підривають наш сьогоднішній мирний сон, — повідомив пропагандистам Є. Балицький, явно натякаючи, що "жорстокішого покарання" заслуговують партизани.

При цьому Балицький цинічно називає позбавлення людей житла, майна, бізнесу та засобів до існування — "гуманним покаранням".

— Ми вважаємо, що це дуже гуманна форма за такі правопорушення, які люди дозволяють собі. А особи, видворені з області за підривну діяльність, зможуть повернутися до неї у разі каяття після входження регіону до складу РФ, – резюмував на камеру раша-смі Балицький.

З моменту першого показового "видворення" окупанти офіційно виставили за межі області близько десятка людей, серед яких є дуже відомі в Мелітополі люди.

Наприклад, днями вони "видворили" мелітопольського підприємця Віктора Романова — батька секретаря міськради Романа Романова, власника ТМ "Мірненська", низки кафе та магазинів.