Німеччина вважає російські військові об’єкти легітимними цілями для ЗСУ

Німеччина вважає російські військові об’єкти легітимними цілями для ЗСУ

Фото: ukrinform.ua

Військові об’єкти на території Росії, від яких походить загроза Україні, є законними цілями для ЗСУ. Як повідомляє «Укрінформ», про це під час брифінгу заявила представниця пресслужби федерального уряду Крістіне Гоффманн.

— Федеральний уряд вважає те, що робить Україна, легітимним… Україна захищає власну територіальну цілісність, адже своїми ударами запобігає можливим ударам по своїй території з території росії, — заявила Гоффманн.

За її словами, Німеччина вважає, що Україна «не зобов’язана обмежуватися своєю територією при здійсненні зусиль із захисту проти російської агресії, а також має право робити це за межами території своєї держави».

Гоффманн додала, що право на самозахист зафіксовано в ст. 51 Хартії ООН, а Україна є державою, на яку напали. І підкреслила, що з точки зору ФРН, все, що робить Україна, є реакцією на російську агресію.

Вибухи на російських аеродромах сталися вибухи. Так, 5 сталася «бавовна» на   стратегічних авіабазах «Енгельс-2» і «Дягілево-5».  6 грудні вибух стався у російському Курську в районі аеродрому. За даними аналітиків ISW, ймовірно,  удари по аеродромах були завдані українськими силами.

Джерело

Новости Украины