Новинський оскаржить у суді санкції РНБО: Розцінюю як переслідування за релігійні переконання

Новинський оскаржить у суді санкції РНБО: Розцінюю як переслідування за релігійні переконання

Колишній народний депутат та клірик Української православної церкви Вадим Новинський відреагував на введені проти нього Радою національної безпеки та оборони санкції. Політик вважає, що рішення було ухвалене через його релігійні переконання. Про це він написав у Фейсбуці.

— Рішення РНБО щодо застосування до мене персональних санкцій я розцінюю як переслідування за релігійні переконання. Жодних інших підстав для накладання санкцій не існує. Вже багато років я відчуваю тиск через свою принципову підтримку канонічного православ’я в Україні та благодійну допомогу Українській православній церкві, — заявив Новинський.

Екс-нардеп нагадав, що прийняв громадянство України, завжди підтримував територіальну цілісність України та вносив свій внесок в економіку нашої країни.

— Я свідомо прийняв громадянство України та є її патріотом. Завжди виступав за мир, збереження української державності та територіальної цілісності України. Бізнеси, акціонером яких я є, роблять істотний внесок в економіку та обороноздатність України, — підкреслив він.

Також Новинський повідомив, що планує оскаржити введені проти нього санкції в українських та міжнародних судах, оскільки вважає їх «незаконним переслідуванням».

Джерело

Новости Украины