Окупанти заманюють дітей в школы Мелітополя винагородою в рублях

Оккупанти заманивают детей в школы Мелитополя рублевыми премиями

З набором дітей в школы Мелітополя біда. Майже половина городян із дітьми виїхали, вчителі відмовляються працювати у школах. І путін вводить грошові винагороди.

Вчора у всіх росЗМІ з'явилося повідомлення про доручення президента РФ Володимира Путіна забезпечити одноразову виплату у розмірі 10 тисяч рублів одному з батьків дітей віком від 6 до 18 років, які проживають на території ЛДНР, Запорізької та Херсонської областей, у разі, якщо такі діти підуть навчатися до шкіл, розташованих саме на вказаних територіях не пізніше 15 вересня 2022 року.

Цей указ лише наголошує на катастрофічному стані справ у сфері освіти на окупованих землях. Зауважте, рашисти вирішили використати метод батога та пряника. Місцеві колаборанти погрожують штрафувати батьків, які не відпустять своїх дітей до шкіл, на 40 000 рублів і позбавляти їх батьківських прав. Такі розсилки у шкільних вайбер-групах роблять вчителі зрадники.

Путін вирішив зіграти в доброго поліцейського і на окупованих територіях напередодні псевдо-референдуму ввів навіть грошову винагороду для тих, хто відпустить дитину до школи, вважай, на смерть, якщо згадати події в Беслані.

Жоден вчитель у Мелітополі не гарантує збереження життя учневі. У дитячих садках вихователі навіть беруть розписки з батьків про те, що згоди вважай на безвідповідальнисть вихователів за життя дитини.

Щодо шкільної програми, то окупанти з колаборантами вже не приховують – навчання буде виключно за російськими стандартами. На першому плані в окупованих школах пропаганда. Знання – на другому.

У Москві депутати Держдуми презентували доповідь "Про нацифікацію освіти в Україні". Журналісти російського видання Обережно Media розібралися, про що ця доповідь і що вона обіцяє підконтрольним росії територіям України.

На думку відповідального за цю доповідь депутата, російські військові обов'язково мають викладати у школах. Однією з червоних ліній у російській шкільній програмі називається "боротьба з українським нацизмом". Так, наприклад, дітей збираються навчати того, що гасло "Слава Україні!" є "нацистським", і пояснювати, що правильно говорити "Слава Росії!"

Більше про доктрину освітнього процесу в окупованих школах Мелітополя за посиланням.

Як будуть навчатись в школах мелітопольці за українською програмою  з 1 вересня розповів Мелітопольский міський голова Іван Федоров.