Партизани у Мелітополі завалили колаборантів поштою

Партизаны в Мелитополе завалили коллаборантов почтой

Актуальні послання мелітопольським зрадникам не можуть не тішити…Скільки мотузочці не виться, а кінець буде.

Як ніколи, тлінність всього сущого відчувають колаборанти в окупованому Мелітополі, життя в постійному страху — це лише початок їхнього кінця.

Партизани у Мелітополі порадували новою порцією адресної кореспонденції. Пройшлися найодіознішими зрадниками.
Фейкового мера Г.Данільченка попередили, що її голова поки що на плечах. П'ючому, як не в собі, а від того, що втратив зв'язок з реальністю Є.Баліцькому, прямо до поштової скриньки доставили його портрет з лаконічною припискою "Євген, досить ховатись", в іншому "листі" Є.Баліцькому нагадали, як закінчив свій життєвий шлях зрадник, колишній нардеп України з Херсона, що скривився Журавко. Нагадаємо, його життя обірвала ракета.

Також не забули мелітопольські партизани про заступника глави адміністрації президента Росії та куратор кремля на тимчасово окупованих територіях України Сергія Кирієнка. Йому патріоти присвятили вірш.

Ну, ця персона вже на своїй шкурі відчула, як воно бути на волосині від смерті. Минулого липня Кирієнко вже потрапляв під обстріл у Новій Каховці. Інцидент стався під час візиту до Херсонської області.
Подібні "листи" діють дивовижно. Колаборанти намагаються зайвий раз не з'являтися на людях, а якщо і з'являються, то штовхають свої промови заїкаючись і приховують своє місцезнаходження максимально. Щоправда, Мелітополь — це вам не мегаполіс, і звичайно, зовсім не Росія, тому так собі конспірація…