Пентагон уклав контракт на 182 млн на закупівлю систем NASAMS для України

Пентагон уклав контракт на 182 млн на закупівлю систем NASAMS для України

Фото: rtx.com

Міністерство оборони Сполучених Штатів уклало контракт на 182 млн. доларів із компанією Raytheon Missiles & Defence на закупівлю зенітних ракетних комплексів (ЗРК) малої та середньої дальності NASAMS для України. Про це повідомляє сайт Пентагону.

У Пентагоні повідомляють, що орієнтовною датою завершення виготовлення ЗРК є 23 серпня 2024 року. У прес-релізі Пентагон уточнює, що компанія Raytheon Co., Тьюксбері, штат Массачусетс, отримала контракт на суму 182 295 333 доларів США на закупівлю передових ракетних систем «земля-повітря».

У заяві Пентагону наголошується, що оплата буде здійснюватися за рахунок коштів, виділених раніше на ініціативу щодо сприяння безпеці України.

1 липня Сполучені Штати оголосили про новий пакет військової допомоги Україні у розмірі 820 мільйонів доларів, до якого входять дві системи протиповітряної оборони NASAMS. А в середині серпня американська влада оголосила про виділення чергової партії допомоги для України на загальну суму 775 мільйонів доларів. У пакет увійдуть боєприпаси для HIMARS, ракети HARM та зенітні ракетні комплекси NASAMS.

Джерело