Під Соледаром бої, інформація з неофіційних джерел може перешкодити ЗСУ – Міноборони


Під Соледаром бої, інформація з неофіційних джерел може перешкодити ЗСУ – Міноборони

Ганна Маляр (Фото: Ukrinform)

Під Соледаром точаться важкі бої, триває складна військова операція, якій можуть зашкодити поширення інформації з неофіційних джерел. Про це повідомила в Telegram заступник міністра оборони Ганна Маляр.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Маляр нагадала повідомлення військових про те, що минулої доби підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів у районах кількох населених пунктів, зокрема у Соледарі.

«Якщо простою мовою – тривають бої. Все решта – неперевірена інформація, несанкціонована і без знання загальної картини фронту (бо це державна таємниця). Крім того, інформація уповноваженими особами оприлюднюється з урахуванням не лише оперативної ситуації, а й наших військових планів», – написала заступниця міністра.

Вона наголосила, що «цивільні особи не знають цих планів і тому не розуміють контекст, у якому подають фрагменти інформації, що стали їм відомі. Чим завдають шкоди нашій обороні».

Маляр закликала всіх дотримуватись режиму інформаційної безпеки і не поширювати жодної інформації, крім тієї, яка виходить безпосередньо від військового керівництва.

  • Сьогодні речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий розповів у ефірі телемарафону, що Бахмутський напрямок залишається найгарячішою ділянкою фронту.

Джерело

Новости Украины