Після ракетної атаки дефіцит електроенергії в Україні становить 19%

Після ракетної атаки дефіцит електроенергії в Україні становить 19%

Фото: Pexels/pixabay

Під час російського масованого удару по Україні зазнали пошкоджень об’єкти енергетики, дефіцит потужності в енергосистемі країни зберігається. На сьогодні він становить 19%. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

— Незважаючи на влучання в окремі об’єкти енергоінфраструктури, енергетики обіцяють найближчими днями ліквідувати наслідки вчорашніх обстрілів. Водночас дефіцит потужності в енергосистемі зберігатиметься. Наразі він становить 19% від прогнозного споживання, — наголосив голова Кабміну.

За його словами, загалом за останні місяці від масованих атак росіян отримали пошкодження 35% ключових об’єктів магістральних мереж. 70% з них було обстріляно по два і більше разів.

— Наприклад, учора в одну із підстанцій на Одещині ворог випустив одразу 7 ракет. Тому в країні продовжують діяти відключення, – пояснив Шмигаль.

Також прем’єр зазначив, що енергетична система України залишилася цілісною та контрольованою диспетчерами «Укренерго» завдяки українським захисникам, яким вдалося збити понад 60 ракет, запущених військами РФ.

Джерело

Новости Украины