Після української деокупації Донбасу кадировці поїдуть «працювати» по Москві – Подоляк


Після української деокупації Донбасу кадировці поїдуть "працювати" по Москві – Подоляк

Кадировські найманці (скриншот)

Після майбутнього вигнання окупаційних військ РФ з українського Донбасу сформовані за етнічним принципом підрозділи російської армії, зокрема так звані кадировці, розвернуть зброю проти кремлівського режиму. Такий прогноз розвитку подій зробив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у російській програмі Ходорковський LIVE.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Ведучий попросив його прокоментувати якийсь черговий ролик Рамзана Кадирова, на що Подоляк сказав, що в Україні, на відміну від Росії, блогерство глави Чечні мало кому цікаво, щоб його ще коментувати.

За словами чиновника, для росіян у майбутньому «є серйозніший сюрприз», ймовірність якого може «недооцінювати Путін».

«У міру того, як йтиме деблокада наших територій… Як тільки впаде Луганськ чи Донецьк, ось ці всі спецчастини Кадирова активно почнуть працювати з «елітою» РФ по Москві, московському регіону і, можливо, по Садовому кільцю, безпосередньо по Рубльовському шосе. Вони спробують довести, що дві війни пройшло не дарма в Ічкерії свого часу», – спрогнозував він.

Читайте також: Данілов: У РФ низка регіонів виступають проти Путіна. На першому місці – Татарстан і Чечня

Подоляк заявив, що «розвернеться на 180 градусів» (вираз інтерв’юера) не тільки Кадиров, а й Дагестан, Інгушетія, та інші території з відкладеними конфліктами та «відкладеним етнічним болем».

Якщо війна Росії проти України йтиме такими темпами й так, як останніми тижнями, вважає він, у РФ «різко наростатиме хаотизація, відмови силовиків виконувати свої функції, їхній страх».

Саме у такий період, каже радник глави ОП, кадировські спецпідрозділи «і виконають свою місію, під яку їх готують, і це не місія атакувати Україну».

«Ми для Ічкерії не суб’єкт, якому потрібно пред’явити претензії, суб’єкт – це лише нинішня політична еліта РФ», – наголосив Подоляк.

  • У Чечні імами вербували парафіян до кадировських батальйонів для війни проти України просто під час проповіді.
  • У Москві та області вербують громадян Таджикистану, Узбекистану та Киргизстану проти України, обіцяючи російське громадянство.
  • У травні в Чечні призупинили набір кадировців на війну після того, як у ГУР виклали особисті дані майже 2500 бойовиків, набраних чеченською владою.
  • Наприкінці літа Кадиров та його командири отримали підозри в Україні. Він відповів СБУ, зібрався «утихомирювати» світову спільноту, каже – Путін, дай наказ.
  • У серпні розвідка повідомила, що у Чечні зростає невдоволення Кадировим через відправлення чоловіків на війну до України.

Джерело