Путін вирішив не їхати на саміт G20 та відправив Лаврова. Індонезія: Може це на краще для всіх


Путін вирішив не їхати на саміт G20 та відправив Лаврова. Індонезія: Може це на краще для всіх

Сергій Лавров та Володимир Путін (Фото: EPA)

Російський диктатор Володимир Путін вирішив не їхати на саміт G20 на Балі і відправив замість себе голову МЗС РФ Сергія Лаврова. Міністр-координатор з морських справ та інвестицій Індонезії Лухут Бінсар Панджаїтан заявив, що «країна поважає його рішення», передає Detikbali.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За його словами, Путін не приїде, тому що буде «зайнятий вдома», а тому слід «поважати це рішення».

Він зазначив, що президент Індонезії Джоко Відодо «хоче розмістити всіх і спілкується з усіма лідерами», але відсутність Путіна «може бути на краще для всіх».

Також Бінсар наголосив, що президент Володимир Зеленський також не буде присутнім особисто, оскільки має «щільний графік, який потрібно поважати».

  • Раніше речник президента Сергій Никифоров заявив, що Зеленський братиме участь у саміті G20 на Балі, ймовірно, в онлайн-форматі.
  • Кремль нібито «прагне захистити» диктатора РФ від «потенційної напруженості на високому рівні» через його вторгнення в Україну, а тому замість Путіна на саміт відправлять Лаврова.
  • Глава МЗС Дмитро Кулеба сказав, що на саміті G20 не прийматимуться рішення, які вплинуть на війну РФ проти України, проте учасники саміту працюють над тим, щоб Путін у разі візиту на Балі відчував себе на зустрічі максимально ізольованим.

Читайте також: Подоляк: Путіну на G20 довелося б відповідати на питання про війну, велика небезпека для нього

Джерело