Ракетний удар по дамбі. В Інгульці піднялася вода, частину районів просять евакуюватися


Ракетний удар по дамбі. В Інгульці піднялася вода, частину районів просять евакуюватися

Александр Вилкул (Скриншот видео)

Після ракетних ударів армії РФ по гідротехнічній споруді у Кривому Розі у річці Інгулець піднявся рівень води, через що глава військової адміністрації міста Олександр Вілкул закликав евакуюватись мешканців деяких вулиць.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Ми ситуацію контролюємо, йде ліквідація аварії, задіяні всі служби, всі на місцях. Але рівень води у річці Інгулець піднявся. Для того, щоб відійти від зайвих ризиків, я прошу мешканців деяких вулиць, я їх зараз назву, евакуюватися», – написав Вілкул.

Він перерахував такі вулиці Інгулецького району: Штерна, Гжацька, Склевата, Югоківська, Григорівська, Земнукова. Місце збору для евакуації – перехрестя Бериславської та Мотронівської вулиць.

Також рекомендується евакуюватися частини Центрально-міського району: вул. Лепицького, Йорданська, Бажанова, Грабовського, Машинобудівників, Черняховського, Дунайська, Ходича, Маріупольська, Сташкова, Зарічна, Першотравнева, Староярмракова, Плеханова, Мамина-Сибіряка, Ентузіастів. Точки збору: площа Визволення (біля Сільпо); Святомиколаївська (Леніна), 27 (біля міськвиконкому); Староярмаркова, 35 (зупинка «Гараж»).

Автобуси будуть подані десь о 00:30.

«Ви будете доставлені до шкіл та дитсадків. І поки йде ліквідація аварії, можна там побути. Візьміть із собою документи та цінні речі», – йдеться в повідомленні Вілкула.

Начальник Херсонського обласного центру з гідрометеорології Юрій Кіріяк заявив, що внаслідок підриву окупантами греблі Карачунівського водосховища в Херсонській області протягом наступної доби можливе підвищення рівня в річці Інгулець.

У населених пунктах, що знаходяться вздовж берегів річки, можливий вихід води на заплаву та підтоплення присадибних ділянок. Найбільший ризик – для населених пунктів північної частини Херсонської області, які знаходяться ближче до Кривого Рогу.

  • 14 вересня росіяни вдарили по Кривому Розі сімома крилатими ракетами Х-22 з літаків стратегічної авіації. Влучили в об’єкти критичної та транспортної інфраструктури. Серйозні ушкодження отримали гідротехнічні споруди.
  • В Офісі президента повідомили, що на місці удару спостерігається витік води 100 кубічних метрів за секунду.

Читайте також: За удар по Кривому Рогу буде справедлива відплата – Зеленський

Джерело