Резніков: На початку січня Росія оголосить військовий стан і закриє кордони

Резніков: На початку січня Росія оголосить військовий стан і закриє кордони

Фото: youtube.com

Міністр оборони Олексій Резніков записав відеозвернення до громадян Росії. Він попередив, що на початку січня російська влада закриє кордони на виїзд з країни, після чого оголосить військовий стан.

— Напередодні нового року я звертаюся до громадян Росії, які є військовозобов’язаними. Насамперед, це стосується жителів великих російських міст. Я точно знаю, що у вас залишився приблизно один тиждень, поки що є хоч якийсь вибір. На початку січня російська влада закриє кордони для чоловіків, потім оголосять військовий стан і розпочне чергову хвилю мобілізації, — заявив міністр.

За його словами, кордони для чоловіків призовного віку закриє і Білорусь. У зв’язку з цим Резніков закликав росіян подумати про те, за що вони воюватимуть у боях, у яких можуть загинути.

— Кордони також будуть закриті і в Білорусі. Я не закликаю вас вірити мені на слово, я хочу, щоб ви поставили собі одне питання і чесно на нього відповіли: коли ви поїдете на війну, де можете загинути або стати калікою на все життя, за що конкретно ви воюватимете? Особисто ви, — наголосив голова Міноборони.

Олексій Резніков нагадав громадянам РФ, що їхня влада вже 10 місяців стверджує, що все йде «за планом», поки їх співвітчизники півроку безуспішно штурмують український Бахмут, поклавши там десятки тисяч солдатів. Також український міністр попередив, що всі громадяни Росії побічно заплатять за розв’язану владою війну, а через нинішніх керівників Москва буде змушена протягом кількох поколінь компенсувати завдані Україні збитки.

Резніков: На початку січня Росія оголосить військовий стан і закриє кордони

Джерело

Новости Украины