Резніков: Росія хоче кинути 150 000 мобілізованих для поповнення втрат на фронті


Резніков: Росія хоче кинути 150 000 мобілізованих для поповнення втрат на фронті

Олексій Резніков (Фото: EPA)

Міністр оборони Олексій Резніков розповів про мобілізацію в Росії, її вплив на фронт і реакцію України на призов у країні-агресорі. Про це він повідомив під час онлайн-конференції журналу Forbes.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За його словами, Росія зібралася призвати 300 000 резервістів, проте мобілізація нічого не змінить для України, яка налаштована на перемогу.

Він зазначив, що за даними Міноборони України, 150 000 осіб росіяни одразу направлять на поповнення угруповання повномасштабного вторгнення в Україну, ще стільки ж РФ збирається готувати протягом двох-трьох місяців, а далі ухвалювати рішення, що з ними робити.

«Щоб відправити мобілізованих на фронт, їх треба озброїти, одягнути й нагодувати. З цим уже є проблеми. Разом з тим вони абсолютно непідготовлені, зрозуміло, що на них чекатиме в Україні», — сказав міністр.

Резніков заявив, що Генеральний штаб Збройних Сил України має плани реагування на мобілізацію до РФ, а військово-політичне керівництво обговорює російський призов із союзниками, оскільки велика чисельність противника потребує збільшення кількості допомоги та зброї.

  • У тимчасово окупованому Севастополі росіяни мобілізують трактористів і водіїв швидкої допомоги. Більшість — це ті, хто воював у Чечні й Афганістані. У Росії повістки отримали близько 100 000 резервістів, яких одразу відправляють на найбільш гарячі ділянки фронту.
  • Російська поліція готується до придушення майбутніх протестів через оголошену мобілізацію.
  • За даними Генштабу ЗСУ, росіяни відправляють мобілізованих без підготовки одразу на лінію зіткнення.

Читайте також: Мобілізованим росіянам розповідають, що РФ отримає «сучасні ракети від Китаю» – ГУР

Джерело