Росія для участі у псевдо-референдумі намагається підкупити навіть біженців із Мелітополя

Россия для участия в псевдо-референдуме пытается подкупить даже беженцев из Мелитополя

Схоже, що справи із псевдо-референдумом у загарбників зовсім кепські. Подачками та підкупом намагаються добитися хоча б якоїсь підтримки у мешканців Мелітополя.

Причому підкуповувати починають уже навіть тих мелітопольців, які виїхали до Росії.

Так глава держави-агресора В. Путін підписав указ "про соціальні виплати біженцям із Запорізької області". Згідно з цим указом, призначаються щомісячні виплати пенсіонерам, соціально незахищеним верствам населенням, ветеранам, а також вагітним жінкам та виплати на кожного з дітей.

З чого така щедрість? Нагадаємо, що раніше гауляйтер Мелітополя Г. Данильченко заявляла, що Кремль збирається забезпечити можливість голосувати на псевдо-референдумі всім охочим, навіть — на території росії. Тому участь у цьому фарсі зможуть взяти не лише мелітопольські біженці, які зараз перебувають у країні-агресорі, а й, ймовірно, росіяни. У зв'язку з цим підкуп одноразовими виплатами є спробою впливати на мелітопольців та задіяти їх у голосуванні — аж до поширеної в Росії схеми, коли обіцяна допомога видається лише після того, як людина поставить галочку в бюлетені.

А як російська допомога "з панського плеча" працює насправді вже на власному досвіді, переконалися самі мелітопольці. Так місцеві колаборанти відмовилися виплачувати допомогу батькам школярів за попереднім указом Путіна, а до цього мелітопольцям перестали виплачувати пенсії та виплати з безробіття. Практика показує, що всі ці укази та обіцянки є лише політичними піар-акціями, а для населення працюють лише за принципом "хто встиг, той і з'їв" і обіцяні виплати отримають лише ті, хто встиг першим, поки Кремль не прийме рішення "прикрити" лавочку".