Росія намагалася завербувати Азов, щоб «разом знищувати Захід і США» — начштабу полку


Росія намагалася завербувати Азов, щоб "разом знищувати Захід і США" — начштабу полку

Скриншот із відео

Головне розвідуправління РФ намагалося завербувати полонених бійців полку «Азов», щоб «разом знищувати Захід і США». Про це розповів начальник штабу полку «Азов» майор Богдан Кротевич сьогодні на пресконференції, організованій NV.ua.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«У головного розвідуправління була відпрацьована стратегія наступна: коли ми вийшли з полону, вони хотіли, так би мовити, завербувати Азов як підрозділ тим, що «хлопці, ви гарно воюєте і давайте разом знищувати Захід і США», – сказав Кротевич.

Але в азовців, за його словами, «одностайною була одна думка: вони – наші вороги, ми – українські військові, Україна – наша Батьківщина».

  • Увечері 21 вересня Україна повернула з російського полону 215 військовослужбовців, 108 із них – бійці Азова. В.о. голови СБУ Василь Малюк заявив, що Україна повернула полонених бійців в обмін на підозрюваного у держзраді Віктора Медведчука. Також відомо про звільнення з російського полону 10 іноземних громадян, захоплених окупантами в Україні.
  • Звільнені з обміну британці розповіли, що росіяни не лише катували їх електрострумом і холодною зброєю, а й проводили їх через імітацію страти.
  • Голова патронатної служби Азова Олена Толкачова повідомила, що здоров’я захисників України, повернутих із російського полону в результаті обміну, перебуває у стані, що шокує.

Читайте також: В Азові закликали не розповсюджувати інформацію про умови утримання українських полонених

Джерело