Росія наступає на різних ділянках фронту, має «частковий успіх» біля Бахмута – Генштаб


Росія наступає на різних ділянках фронту, має "частковий успіх" біля Бахмута – Генштаб

Фото: EPA

Генеральний штаб у вечірньому зведенні в неділю повідомив, що російські війська намагаються наступати на різних ділянках фронту, а у напрямку Бахмута «мали частковий успіх».

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Українські війська відбили штурм у напрямку Долини (Слов’янський напрямок), Спірного та Івано-Дар’ївки (Краматорський напрямок), Красногорівки та Пісків (Авдіївський напрямок).


Росія наступає на різних ділянках фронту, має "частковий успіх" біля Бахмута – Генштаб

На Бахмутському напрямку російські війська наступають у напрямках Яковлівки, Соледару (тут вдалося знешкодити розвідгрупу противника), Вершини, Кодеми та Зайцевого. «У напрямку Бахмута підрозділи противника мали частковий успіх», – йдеться у повідомленні Генштабу.

Російські війська також вели наступальні бої у напрямках Павлівки та Времівки на заході Донецької області (Новопавлівський напрямок).

У Херсонській області на правому березі Дніпра противник обстрілює українські позиції по всій ділянці фронту, зокрема із застосуванням авіації.

  • 12 серпня The New York Times опублікувала матеріал, де стверджується, що російська армія втрачає 500 військових убитими й пораненими. За оцінками американських військових, такий рівень втрат, найімовірніше, не дозволить Путіну досягти його воєнних цілей — цьогорічного захоплення всієї території Донбасу.

Читайте також: У Пентагоні оцінили ефективність ЗСУ на 12 за 10-бальною шкалою

Джерело