Росія все ще вважає, що її фейки про ЗАЕС можуть когось обдурити – Подоляк


Росія все ще вважає, що її фейки про ЗАЕС можуть когось обдурити – Подоляк

Михайло Подоляк (Фото – пресслужба Офісу президента)

Росія ще сподівається когось обдурити своїми однотипними фейками про Запорізьку АЕС, але реальна ситуація давно очевидна для всіх. Про це написав у Twitter радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Росія досі вважає, що хтось поведеться на її однотипні фейки про ЗАЕС. Хворобливі ілюзії окупантів. Бо реальність очевидна для всіх. РФ захопила на станції заручників, замінувала територію та її ж обстрілює. Терорист завжди залишається терористом, незалежно від обсягів пропаганди», – вважає Подоляк.

Сьогодні Енергоатом повідомив, що росіяни «готуються» до приїзду місії МАГАТЕ і посилили тиск на персонал, щоб співробітники не розповіли про злочини окупантів та використання ними АЕС як військової бази.

  • 4 березня 2022 року окупанти захопили Енергодар та ЗАЕС поряд з містом. Це найбільша за розмірами АЕС у Європі та третя – у світі. Вона працює в об’єднаній енергосистемі України трьома із шести блоків. 5 серпня Росія влаштувала артилерійські обстріли території біля майданчика ЗАЕС. Внаслідок трьох зафіксованих влучень пошкоджено високовольтну лінію видачі електричної потужності ЗАЕС – Запорізька ТЕС.
  • 18 серпня Міноборони РФ заявило, що «зброю, тим паче важку», Росія на АЕС не розміщує. 24 серпня розвідка Великої Британії опублікувала супутникове фото, яке цю заяву спростовує.

Джерело