Шість головних новин України та світу на 19:00 19 грудня


Шість головних новин України та світу на 19:00 19 грудня

Дрони-камікадзе Shahed-136 (Фото: скриншот із відео)

1. РОСІЯ АТАКУВАЛА КИЇВ ТА МИКОЛАЇВСЬКУ ОБЛАСТЬ «ШАХЕДАМИ».  Над Україною за ніч збили близько 30 дронів із 35. У Києві є влучання в критичну інфраструктуру. (докладніше)

2. ІРАН ПЕРЕДАВ РОСІЇ 250 ДРОНІВ SHAHED-136. Росія отримала від Ірану 250 дронів-камікадзе Shahed-136 у рамках нової партії військової допомоги, повідомив Зеленський. (докладніше)

3. ВЕЛИКА БРИТАНІЯ ПОСТАВИТЬ УКРАЇНІ СОТНІ ТИСЯЧ СНАРЯДІВ. Велика Британія в 2023 році поставить Україні сотні тисяч артилерійських боєприпасів для протистояння російській агресії. (докладніше)

4. У БУДАНОВА ВИЗНАЛИ: ЗСУ ПРОВОДЯТЬ ОПЕРАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ РФ. ЗСУ проводять операції на території Росії з «використанням різних засобів» проти військових цілей, повідомив представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький. (докладніше)

5. МОБІЛІЗАЦІЯ ТРОХИ ЗНИЗИЛАСЯ. ВСЕ ПРОРАХОВАНО ГЕНШТАБОМ. Мобілізація в Україні трохи знизилася за темпами проти початку Великої війни, жодних хвиль немає, призов іде за планом Генерального штабу, повідомили у ЗСУ. (докладніше)

6. ЄВРОСОЮЗ ВСТАНОВИВ ГРАНИЧНУ ЦІНУ НА ГАЗ. Країни Європейського Союзу погодили граничну ціну на газ розміром 180 євро за МВт-год, що дорівнює $2100 за тисячу куб. м. (докладніше)

Джерело

Новости Украины