Шойгу збрехав, коли пояснював уповільнення армії Росії – розвідка Британії


Шойгу збрехав, коли пояснював уповільнення армії Росії – розвідка Британії

Сергій Шойгу (фото – ЕРА)

Армія Росії зупинилася через запеклий опір України та низьку ефективність своїх військ. Так розвідка Великої Британії прокоментувала слова міністра оборони РФ Сергія Шойгу, який стверджує, що Россі нібито спеціально «уповільнила» темпи наступу для збереження життя мирного населення.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Британці кажуть, що слова Шойгу – «майже, напевно, дезінформація». За оцінкою розвідників, РФ сповільнилася через опір України та погану ефективність своїх військ.

Армія Росії неодноразово зривала оперативні строки, заплановані Шойгу, зазначають у відомстві. До того ж за повільне просування щонайменше шість російських генералів були звільнені Шойгу та російським диктатором Володимиром Путіним.

Британці також нагадали, що Росія ракетним ударом вбила щонайменше 25 мирних жителів на залізничній станції Чаплине. Удару було завдано в день, коли Шойгу розповідав про уповільнення наступу нібито для збереження життів цивільних.

За оцінкою розвідників, це доводить, що насправді Росія готова завдавати супутньої шкоди цивільним під час ракетних або артилерійських ударів.

  • За даними WP, 24 лютого Шойгу двічі пропонував капітулювати міністру оборони Олексію Резнікову. Український міністр у відповідь запропонував капітулювати Росії.

Читайте також: Шойгу наговорив про війну Росії з усім Заходом та «перемолов» HIMARS. Подоляк відповів

Джерело