Син мільярдера Баффета пообіцяв Зеленському допомогти з генераторами та електрообладнанням

Син мільярдера Баффета пообіцяв Зеленському допомогти з генераторами та електрообладнанням

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із американським бізнесменом та філантропом Говардом Баффетом, який відвідав Україну. Сторони обговорили ситуацію в нашій країні на фоні російських атак щодо енергетичної інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

— Володимир Зеленський проінформував Говарда Баффета про ситуацію у безпеці у нашій країні, зокрема у контексті обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури з боку країни-агресора. Президент наголосив на ударах іранськими дронами-каміказді, які застосовує Росія і наголосив на важливості посилення системи протиповітряної оборони України, — йдеться в повідомленні.

У ході зустрічі американський бізнесмен заявив про готовність купити електрообладнання та генератори для забезпечення енергією критичних об’єктів України. Йдеться про насосні станції, лікарні та мобільні точки обігріву. Також сторони обговорили можливість участі Баффета у Фонді відновлення України та інших проектах.

Як зазначили у відомстві, Зеленський також нагородив філантропа орденом Ярослава Мудрого V ступеня. Президент відзначив значні особисті заслуги бізнесмена у зміцненні міждержавного співробітництва, підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий внесок у популяризацію української держави у світі.

Джерело