Спецслужби Польщі: РФ демонізує Захід, щоб подавати свої злочини як «оборону»


Спецслужби Польщі: РФ демонізує Захід, щоб подавати свої злочини як "оборону"

Станіслав Жарин (Фото — EPA)

Російські пропагандисти «демонізують» Захід у своїх медіа, щоб виправдати воєнні злочини РФ і подавати це як «оборонні» дії. Про це заявив уповноважений уряду з безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарин, повідомляє PolskieRadio.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Жарин заявив, що інформаційна активність Росії постійно спрямована на Захід, і російські пропагандистські центри намагаються показати, що Захід – це зло, конфронтаційна політика, прагнення війни, толерантність до подвійних стандартів та русофобія.

Він наголосив, що підконтрольні Кремлю медіа роками ведуть антизахідну пропаганду, а зараз вона здебільшого вбудована в контекст війни Росії проти України.

За тезами Росії, зазначив він, Захід підтримує Україну та «бандерівців з Києва», тому що за допомогою «фашистів» він нібито опосередковано хоче воювати проти «миролюбної Москви».

«Кремль хоче переконати громадськість у тому, що «спецоперація», що проводиться в Україні, є необхідністю, що виникає з відчуття оточення Росії та все більшої загрози з боку Заходу», – заявив представник польських спецслужб.

Він додав, що «демонізація» Заходу Москвою дозволяє росіянам виправдати злочинну діяльність Москви, яка представлена ​​як «оборонна» акція.

  • Російська пропаганда продовжує системну кампанію з нагнітання брехні про нібито «агресивні плани Польщі», заявив Жарин.
  • Жарин упевнений, що не тільки Путін несе відповідальність за агресивний імперіалізм Росії, і її політика не зміниться, навіть якщо у Кремлі відбудуться переставляння.

Джерело

Новости Украины