Співголова Європейської ради з міжнародних відносин: Зрештою Путін втратить і Кремль


Співголова Європейської ради з міжнародних відносин: Зрештою Путін втратить і Кремль

Володимир Путін (фото — AP Photo, Alexander Zemlianichenko)

Колишній міністр закордонних справ Швеції, співголова Європейської ради з міжнародних відносин (ECFR) Карл Більдт вважає, що серія поразок російських військ у війні проти України призведе до втрати влади російським диктатором Володимиром Путіним. Про це він написав у Twitter.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Більдт опублікував фото зі звільненого Херсона з прапорами України і Євросоюзу і написав: «Херсон прямо зараз – картина, якої, за словами Володимира Путіна, ніколи не станеться. Це його третя велика поразка у цій війні – Київ, Харків і тепер Херсон. Зрештою він втратить і Кремль».

ДОВІДКА. ECFR – загальноєвропейський неурядовий аналітичний центр з офісами у семи європейських столицях. Він проводить дослідження європейської зовнішньої та безпекової політики та надає простір для зустрічей осіб, які ухвалюють рішення, та активістів для обміну ідеями.

  • 9 листопада 2022 року в МО РФ заявили про нібито відведення окупаційних військ з Херсона на лівий берег Дніпра. У Києві заявили, що не бачать ознак того, що РФ залишає місто без бою.
  • Президент Зеленський заявив, що «ніхто нізвідки просто так не йде, ворог не робить нам подарунків».
  • Опівдні 10 листопада Генштаб заявив – «не спростовуємо та не підтверджуємо відведення російських окупаційних військ».
  • Увечері 10 листопада з’явилася лавина непідтверджених повідомлень про масову втечу окупаційного контингенту через Дніпро на лівий берег.
  • Сьогодні Міноборони РФ заявило, що «всі російські військовослужбовці» на Херсонщині переправилися на лівий берег Дніпра.
  • Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що Херсон повертається під контроль Збройних Сил України, частини яких уже заходять до міста.

Джерело