США: Війна має закінчитись переговорами, але на умовах України. Зеленський дав це зрозуміти


США: Війна має закінчитись переговорами, але на умовах України. Зеленський дав це зрозуміти

Ведант Патель (Фото: скріншот з відео)

У Державному департаменті США заявили, що війна РФ проти України має закінчитись переговорами на умовах українців. Про це на брифінгу повідомив речник Держдепу Ведант Патель.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За його словами, про стратегію США вже говорили президент Джо Байден і Державний секретар Ентоні Блінкен, коли заявляли, що Вашингтон підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно.

Він зазначив, що президент Володимир Зеленський дав ясно зрозуміти, що війна зрештою має закінчитися переговорами, але на умовах України.

«Безвідповідально ставити ці дві країни, Росію та Україну, на один рівень. Один намагається стерти кордони іншого, а інший намагається захистити себе та своє життя», — сказав Патель.

  • 17 лютого 2023 року Зеленський заявив, що Україна не піде на жодні компроміси з агресором і що немає жодної альтернативи повному витісненню російських військ із території країни.
  • Переговори про мир в Україні стануть можливими тоді, коли Росія, яка «обрала війну», зазнає поразки, заявив президент Франції Макрон.
  • Глава МЗС Кулеба заявив, що Росія має піти з кожного квадратного метра української території, і українці приймуть мир лише у разі виходу на кордони 1991 року.

Читайте також: «У Кремлі зараз ні з ким говорити»: Зеленський про «переговорну» ініціативу Ердогана

Джерело

Новости Украины