Столар намагається прикритись благодійністю, бо йому світить екстрадиція, — екс-нардеп

Столар намагається прикритись благодійністю, бо йому світить екстрадиція, - екс-нардеп

Вадим Столар займається благодійністю для того щоб відбілити свій імідж та повернутись в Україну. Про це заявив екс-нардеп Олександр Черненко у своєму дописі в Facebook.

За словами Черненка, Столар жодного дня не провівши в Україні з 24-го лютого та прогулявши всі засідання Верховної ради в критичний для держави час, вирішив хоч якось відбілити свій імідж.

«В Столара не придумали нічого кращого, аніж піаритись на крові. При чому, в прямому сенсі цього слова. Сьогодні медіа рясніють заголовками про великого благодійника, який робить аналізи крові людям в якомусь селі, а ще збирає з українців кошти на фронт. Цинізм ситуації полягає в тому, що, одна вечеря Столара в ресторані елітного курорта Сан-Жак-Кап-Ферра коштує більше, ніж вся його «допомога», — пише Черненко.

Екс-нардеп також назвав Столара «одним з найвідважніших бійців “батальйону Монако”, який героїчно обороняє свою віллу на Лазурному узбережжі». А також відзначив, що Столар є другом Медведчука і те що він втік з України за 10 днів до війни.

«Навіщо ж Столару різко знадобилась уся ця піар активність «благодійника»? Все дуже просто: бізнес тане на очах, партнер-Меведчук сидить, а ДБР підбирається все ближче. Там дивись і до екстрадиції недалеко. Ось головна мотивація. А благодійність тут ні до чого», — резюмує Олександр Черненко.

Джерело