Ющенко про сім’ю: Дочка — у теробороні, а син подарував п’ятого онука

Ющенко про сім'ю: Дочка - у теробороні, а син подарував п'ятого онука

Фото: facebook.com/president.ukraine

Третій президент України Віктор Ющенко розповів, як наразі живе його родина. Зовсім нещодавно вона поповнилася ще одним онуком. Про це Ющенко розповів в інтерв’ю «Українській правді».

— У родині Андрія з’явився Андрійко, малюк народився кілька днів тому. Буде тепер у нас козарлюга – Андрій Андрійович Ющенко. Тут народився, в Україні, — розповів щасливий дідусь.

Ющенко розповів, що всі його діти навчаються в університетах і тому наразі перебувають поряд з ним, на канікулах. Дружина днями поїхала разом із молодшим, у якого починається підготовка до університету, щоб допомогти йому купити необхідні речі та облаштувати кімнату.

— Онуки – частина зі мною живе, я пробую ними керувати. Дочка старша об’їздила кілька країн, приїхала і нині у теробороні, веде гуманітарний проєкт разом із теробороною, — розповів він.

Третій український президент запевнив, що і його родина, і він намагаються багато робити для наближення перемоги.

— Я спілкуюся з послами, формую програму допомоги, планую візити, мене залучають до Світового конгресу українців, щоб я підтримував їхні ініціативи зараз зі збирання коштів на «байрактари». Ми працюємо та хочемо окремо зробити проєкт із територіальної оборони. Бо вона потребує дуже великої уваги і поваги, тому що це ті хлопці, які в багатьох випадках перші зупинили окупантів, перші прийняли бій. Але так трапляється, що вони мають чимало потреб, починаючи від відсутніх навчальних центрів і закінчуючи прямим забезпеченням як озброєнням, так і медициною, — зазначив він.

Раніше Віктор Ющенко заявив, що постачатиме мед для бійців на фронті. Він уточнив, що мед зібрали на пасіках землі Великих Українців. Шевченківський мед був зібраний у Моринцях, Бандерівський – у рідному селі Степана Андрійовича, Старому Угринові.

Джерело