В Лас-Вегасі біля Кіркорова крикнули «Слава Україні»: переляканого співака висміяли в мережі

В Лас-Вегасе возле Киркорова крикнули "Слава Украине": испуганного певца высмеяли в сети

В одному з ресторанів Лас-Вегаса українці помітили російського естрадного співака-путініста Філіпа Кіркорова. Випадкові перехожі не втрималися від того, щоб крикнути поблизу пропагандиста: "Слава Україні" і зняти його перелякану реакцію.

Ролик на своїй сторінці в Instagram опублікував фешн-блогер Микола Хрутс, який лаконічно підписав емоції росіянина: "Кіркоров напудив у штанці". А український ведучий Олександр Куровський запостив кумедне відео в TikTok, де воно всього за добу зібрало понад чотири з половиною мільйона переглядів (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця стоірнки).

Виконавця автор відео помітив у натовпі, стоячи в черзі до ресторану. Нічого не підозрюючий Кіркоров дивився в свій телефон, коли поблизу нього пролунало гучне "Слава Україні!"

        Посмотреть эту публикацию в Instagram                      

Публикация от Mykola Hruts (@mykola_hruts)

Артист миттю підняв очі та брови, озирнувся навколо себе, намагаючись знайти українців, після чого опустив голову і продовжив займатися своїми справами.

В мережі висміяли переляканий вираз обличчя росіянина, нагадавши актуальні меми.

"Думки в голові Кіркорова: "Не хочу уезжать отсюда, здесь так класно", "Наклав повні штанці", "В нього очі округлилися ніби подумав, що його зараз будуть бити", "Нехай звикає", "Цвет настроения 200", – йдеться в коментарях.

В Лас-Вегасі біля Кіркорова крикнули "Слава Україні": переляканого співака висміяли в мережі 2

 

В Лас-Вегасі біля Кіркорова крикнули "Слава Україні": переляканого співака висміяли в мережі

https://news.obozrevatel.com/ukr/show/people/v-las-vegasi-bilya-kirkorova-kriknuli-slava-ukraini-perelyakanogo-spivaka-vismiyali-v-merezhi.htm