В Україну прибула заступниця держсекретаря США, щоб «підкреслити підтримку»

В Україну прибула заступниця держсекретаря США, щоб "підкреслити підтримку"

Фото: twitter.com

В Україну з дводенним візитом прибула заступниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід. Вона зустрінеться із представниками Офісу президента та МЗС,  повідомив Державний департамент США.

— Мета поїздки — підкреслити непохитну та постійну підтримку США України, яка захищає свою свободу та територіальну цілісність від жорстокої війни Росії, — сказано у повідомленні.

Донфрід також зустрінеться із представниками посольства США в Києві, шоб відмітити їхню службу за надзвичайних обставин як приклад «найкращих традицій дипломатичної служби США».

— Попри нові російські удари по критичній інфраструктурі, я привітала заступницю держсекретаря Карен Донфрід у Києві, щоб вона могла почути від українців, як США можуть підтримати Україну в той час, як вона відбудовується та звільняє території в умовах триваючих обстрілів, — написала у Twitter посол США в Україні Бріджит Брінк.

З початку повномасштабного вторгнення до України приїздили державний секретар США Ентоні Блінкен (двічі) та міністр оборони Ллойд Остін, перша леді Джилл Байден, спікерка нижньої палати Конгресу Ненсі Пелосі та сенатори від Республіканської партії.

Джерело